Stardoll Dan Muhteşem Hileler

2012-02-13 14:58:00
Stardoll Dan  Muhteşem Hileler |  görsel 1

2012 Stardoll Hileleri 2012
Stardoll Bedavaları 2012


Stardoll Bedava Elbise Alma


Bedava uzaylı elbisesi kostümü almak için önce http://unblocker.biz/ veyahttp://goproxing adresine gidin. Oradaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/ yazın ve üye girişi yapın.İlk yazdığımız adresi silip bu sefer http://www.stardoll.com/tr/do/campaing/xboxuk.php?glow=1 yazıyoruz. Ardından bu bedava sizindir.Stardoll bedava beyaz elbise almak için http://ampa.openit.gr/ adresinden http://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=1844 gidin ve üye girişi yapın ardından sayfa yüklenince sonra yarışmaya sallama katılın yunanistandan gelen bu elbise sizindir...Stardoll bedava elbise 2012 almak içinhttp://www.stardoll.com/tr/campaigns/asda_aut11/giveItems.php adresine gidin. Çıkan sayfadan üyelik girişi yapın ardından bedava suitinizdedir.


Stardoll Bedava Ruj

Stardoll Bedava Ruj 2012Stardollda bedava ruj aslında eski bir bedava ama hala geçerli. Daha önce alanlara gelmeyebilir.
Bu bedava rujumuz için önce Free Web Proxy | Anonymous Proxy | Unblock Facebook - Turbo Proxy adresine gidin. Ordaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/campaigns/sharpay_us/ yazın ve Üye girişi yapın.Güzellik salonunda sizi bekliyor.


 

 


-Bedava eşya alma sırrısüperstar ol kısmına gel. Ülkeni United states yap. sms ile ss. Kısmına gel. Tıkla. Çıkan sayfada satın al a tıkla. Sonra açılan pencerede enter a bas. Suitine git. her aydaki kıyafetler seni bekliyor! (Haziran-Temmuz-Ağustos için geçerli)2-60 puan kazanma sırrıher giriş yaptığında medollünde bir değişiklik yapziyaretçi def yaz,starblog oluştur,albüm yap,oyun oyna,alışveriş yap,s.s ol,istersn uzunmsjlar yaz,kulüplere üye ol,chat yap,scenery yap,bazı kulüplerde yönetici ol,baskalarındn sni oylamalarını iste,istersn uzun msjda yazabilirsn,ama özelliklede s.s lardn sni oylamalarını iste normal üyelere karsın tam 5 kat fazla sayılıyo3-dylan ve coley ark. yolla 2 dolar gelior4-ark. yolladığında poster kazanaksın(hala geçerlimi bilmiyorum)5-bedava-sitem.com dan web sitesi açılıyor6-Dylan ve coleyi engelleyip yenden eklediğinde extra dolar gelior7-bux.to ya üye ol gift code verior8-hesabıma gir (alt gr) tuşuna bas 202,203,204,205 yaz puanın 9000 oluor9-superstarlardan gift code iste istediğin kadar hedie gelior10-geceleri 8 de hersey bedava oluor11-Telefon alma sırrıStardesingde bir şey tasarla ve satın al sonra suitine git ve telefon suitinde 12-Oyun listesinde bütün dkny real brand bebeklerını gıydır ! albümüne ekle günde 3 real brand yap ! starpoint %40 artıo ve Daha çok dikkat çekip yayında yayınlanıosun !13-Hergün 1 sceneries 50 eşya + 10 kişiden 5/5 oy al STARPOİNT'İN %20 ARTIYOR14-suitine gir.Suitindeyken Ctrl+n yap.Bir sayfa daha açılacak.O sayfa senin üyeliğin olcak zaten.Ctrl+n yaparak açtığın sayfadan üye çıkışı yap.Ama 1. sayfadan çıkma.Sonra 1. sayfadaki suitinden minishopa gir.Mini shopta starpoint bölümüne gir orada 5000 pointe kadar olan tüm hediyeler olacak.Ama alamayazaksın.Oyüzden 2. sayfadan üye girişi yap.Sonra 1. sayfadan tekrar almayı dene.Bu sefer alınıyor15-Gece 2de sürekli hesabnı aç kapa aç kapa paran artıooo16-Birden fazla klüp açma sırrı yeni bi üyelik aç o üyleik 200 puana gelince ordan bi klüp aç belirli bi üyeye gelince o üyeliği iptal et ama önce yöneticisi ol iptal edince klüp sana kalcak.17-Klüp kapatıp 1 ay beklemeden açmaklübünü kapamak yerine süperstar diilsen üyeliğini iptal et sonra tekrar üyeliğine giriş yapıp orda çıkan yazıya tıkla sonrada yeni klübünü aç.(süperstarken yaparsan süperstarlığın iptal olur.//ayrıca önce kullanmadığınız bir hesabınızdan deneyinki tekrar açma kalkmış olabilir yani kendinizi güvene alın=))

 

 
 


Kaynak : starhelen.blogcu.com


Kaynak : nidanurmukul.blogcu.com

16020
0
0
Yorum Yaz